Jeżeli tylko możesz to zjaw się na naszych spotkaniach osobiście, weź ze sobą rodzinę i nie zapomnij zawiadomić przyjaciół

2015-11-20 Waldemar Mieczkowski w towarzystwie swoich przyjaciół

Na murach dworcu w Chorzowie Batorym był kiedyś napis "Chorzów żąda dostępu do morza" ciesze się że nam na "MarkowymGraniu" udało się zrealizować te marzenia i w piątkowy wieczór przy Leśniczówce mógł zacumować jacht "Zawisza Czarny" z swoim kapitanem Waldkiem Mieczkowskim i jego załogą. Wspólnie z kapitanem Waldkiem udaliśmy się tego wieczoru w rejs po morzach i oceanach jego ulubionych piosenek. Zapracowana uzdolniona załoga Olek Rzepczyński ( Bas ) i Jacek Ronkiewicz ( skrzypce, mandolina ) w trakcie czterech wacht grania była ochoczo wspomagana przez licznie zgromadzoną widownię szczególne podziękowania dla Wojtka Pichety ( kontrabas ), Zdzisława Szczypki ( banjo ) i Witka Cieślińskiego ( banjo ). Przygotowany przez kapitana specjalnie dla nas rejs był bardzo urozmaicony raz płynęliśmy szybko wiało i bujało innym razem dostojnie i spokojnie a wszystko w rytm wykonywanych na scenie piosenek.

Dziękuję wszystkim którzy wzięli udział w tym niezwykłym przedsięwzięciu szczególnie kapitanowi i jego załodze bo nic tak nie cieszy jak takie wspólnie prześpiewane wieczory. Dodatkowo wyrażam nadzieję że port Leśniczówka stanie się stałym miejscem cumowania takich muzyczno-pływających jednostek.

Pozdrawiam

Marek Ł

Zobaczpoprzedni  koncert "Waldemara Mieczkowskiego" w "Leśniczówce" tutaj