Jeżeli tylko możesz to zjaw się na naszych spotkaniach osobiście, weź ze sobą rodzinę i nie zapomnij zawiadomić przyjaciół

2022-03-06 Łukasz Majewski i nie tylko

Nareszcie udało się ruszyć na nowo wspólne spotkania z piosenką nieobojętną w gościnnej Leśniczówce. Za nami spotkanie pierwsze po przerwie ( teraz będziemy się spotykali w niedziele ) a przed nami taką mam nadzieję jeszcze wiele takich sympatycznych i udanych muzycznych wieczorów. Dziękuję wszystkim którzy zjawili się aby posłuchać naszych muzycznych przyjaciół Przemka "Śliwkę" Niwińskiego Jagodę i Michalinę Czemplik oraz Łukasza Majewskiego.

Było naprawdę cudnie czasami melancholijnie czasami śmiesznie było coś do zadumy i coś do wspólnego śpiewania. Mogliśmy posłuchać piosenek w pełni autorskich ( Łukasz ) były piosenki sprzed wielu lat ( Przemek ) i trochę z repertuaru Ranko Ukulele ( Jagoda i Misia ).

Marek Łukaszczyk

 

Na dokładkę felieton wierszowany autorstwa Krzysia Kasperczyka oraz garść wspomnień Łukasza Majewskiego

Markowe Granie dawno nie grało,

czas jaki mamy to każdy widzi

ale jak ruszyć już się udało

to tak, że nie ma się czego wstydzić

były na scenie trzy pokolenia -

był Przemek „Śliwka”, Łukasz, Jagoda

każde z nich ma coś do powiedzenia,

każde coś może od siebie dodać

Przemek muzycznym zaczął wspomnieniem,

potem w dwóch setach wystąpił Łukasz -

obydwóch panów jednako cenię,

a mądrych zawsze miło posłuchać

pomiędzy nimi grała Jagoda,

debiut sceniczny ma już za sobą,

a że dziewczyna jest przebojowa

to i da radę – z chórkiem lub solo

Koncert w Leśniczówka Rock'n'Roll Cafe w ramach Markowe Granie, które jak zwykle ze swadą i poczuciem humoru poprowadził Marek Łukaszczyk... a i jeszcze śpiewał. Dziękuję Śliwie i Jagodzie za wspólne muzykowanie, a publiczności za tak liczne przybycie. Do zobaczenia na szlaku!