Jeżeli tylko możesz to zjaw się na naszych spotkaniach osobiście, weź ze sobą rodzinę i nie zapomnij zawiadomić przyjaciół

Kiedy i kto

05.01.2018 (piątek godz 19:00) Kolędowanie z Jurkiem Filarem

PDF Drukuj Email

Jurek Filar - kolędowanie 2018

 

Naszym gościem będzie JERZY FILAR (gitara, śpiew) w towarzystwie Andrzeja "Kwiatka" Kwiatkowskiego ( harmonia ). Na koncert złożą sie piosenki z niedawno wydanej płyty pt."Dwie Dusze" oczywiście nie zabraknie także starszych i tak lubianych hitów z repertuaru Jurka. Dodatkowo biorac pod uwagę świąteczny czas wspólnie sobie pokolędujemy przy kominku. Dlatego mam prośbę osoby potrafiące grać na jakimś instrumencie o poćwiczenie kolęd i zabranie go do Leśniczówki. Pozostałe osoby proszę o przypomnienie sobie tekstów i naoliwienie głosu ponieważ będziemy wspólnie robić za chóry anielskie.

Serdecznie Zapraszam MAREK

 

26.01.2018 ( piątek godzina 19:30 ) "Bez Idola"

PDF Drukuj Email

Po raz trzeci przyjadą do nas nasi serdeczni przyjaciele grupa "Bez Idola" czyli zespół złożony z czwórki symapatycznych facetów ( Ucho, Wilczór, Młody i Bielawa )

Tym którzy uczestniczyli w poprzednich spotkaniach nie muszę dodawać że wspólne śpiewanie w takim gronie to czysta przyjemność.

Wszystkich serrdecznie zapraszam MAREK

O poprzednich wizytach Bez Idola w Leśniczówce przeczytaj tutajtutaj

 

23.02.2018 (piątek godzina 19:30) grupa "HARD TIMES"

PDF Drukuj Email

Słucham polskiego bluesa i chciałbym się z wami podzielić tym co w nim najciekawsze dlatego zdecydowałem się zaprosić do nas krakowską grupę "Hard Times. Od dawna chodziło mi po głowie zaproszenie tej trójki gentelmanów grających trochę folku, trochę bluesa czasem na smutno o miłości a czasem wesoło o urokach życia do nas do Leśniczówki. Jedynym problemem był brak polskich tekstów ale w tym roku ukazała się płyta "Siedem" w pełni autorska i w dodatku śpiewana po polsku. To jest naprawdę świetna płyta i to nie tylko moim zdaniem nasz znajomy ze Szczecina Przemek "Śliwka" Niwiński przyjedzie specjalnie na ten koncert i dodatkowo wystąpi z krótkim recitalem.

Zaprasza serdecznie naprawdę warto MAREK