Jeżeli tylko możesz to zjaw się na naszych spotkaniach osobiście, weź ze sobą rodzinę i nie zapomnij zawiadomić przyjaciół

Kiedy i kto

Piątek 13.12.2019 godzina 19:30 "ZUZANNA" + śpiewanie przy kominku

PDF Drukuj Email


Zapraszam serdecznie naszym gościem będzie "Zuzanna" a dodatkowo pośpiewamy sobie przy kominku w towarzystwie naszych stałych muzycznych bywalców.

Proszę o zbranie ze sobą oczywiście oprócz dobrego humoru i chęci do wspólnego śpiewania instrumentów muzycznych ( warunek że potraficie na nich grać ) oraz kilka drewienek do podtrzymywania ogania w kominku.

"ZUZANNA" sama o sobie

Wedle słownikowej definicji jest kompozytorką i tekściarką, ale woli myśleć o sobie jako o dziewczynie piszącej piosenki. Gra na gitarze i pianinie, ale ostatnimi czasy coraz większą czułością darzy swój mały akordeon. „Myślę, że cokolwiek dzieje się na scenie, przede wszystkim powinno być prawdziwie. Staram się podchodzić z szacunkiem zarówno do dźwięku, jak i słowa, a od pewnego czasu nieustająco krzepi mnie myśl, że cokolwiek się zdarzy, można o tym napisać. Tak najłatwiej godzę się ze sobą i światem.”

Od kilku lat koncertuje w całej Polsce, występowała między innymi także podczas Enea Spring Break w Poznaniu oraz Songwriter Łódź Festiwal.

Laureatka wielu festiwali, m.in.: konkursu Skoda Auto Muzyka, współorganizowanego przez Program Trzeci Polskiego Radia, Giełda Piosenki „Wieczorne Nastroje” Kwidzyn (I miejsce), „Metamorfozy Sentymentalne” Lublin (I miejsce), „Frazy” – festiwal słowa w piosence, Poznań (I miejsce), festiwal Danielka (Grand Prix oraz Nagroda Publiczności).

Pozdrawiam

Marek